O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i ich dążeniu do zmiany trybu żywienia na zdrowszy i pozbawiony sztucznych i chemicznych dodatków (w tym substancji konserwujących, aromatów i barwników) stworzyliśmy ten sklep. Zebraliśmy w nim tradycyjne, naturalne produkty, które zostały wytworzone przez producentów z województwa lubelskiego. Większość przetwórców wytwarza je z własnych surowców (lub pozyskuje je od zaufanych dostawców). Wszystkie artykuły kupujemy bezpośrednio od producentów z naszego regionu – od Roztocza aż po północne rejony Lubelszczyzny.

W naszej ofercie znajdziecie:

  • mąki, kasze i otręby,

  • przetwory mięsne i smalczyki,

  • konfitury, powidła i dżemy

  • syropy (w tym z płatków róży),

  • oleje,

  • naturalny ocet jabłkowy,

  • słodycze (ręcznie robione cukierki i lizaki oraz czekolady i praliny),

  • miód,

  • nalewki i miody pitne…

Aby zachować najwyższą jakość oferowanych towarów – część z nich pojawia się w naszej ofercie sezonowo. Producenci wytwarzają partię towaru tylko, gdy jest sezon na dane warzywo lub owoc (dotyczy to szczególnie owoców miękkich lub grzybów). Do produkcji przetworów nie wykorzystuje się mrożonek. Stosowane sposoby konserwacji to zalewy octowe, pasteryzacja i wekowanie. Wykorzystuje się także naturalną trwałość produktu (np. miody, oleje, nalewki).

Naszym celem jest promocja zdrowej żywności i jej producentów z województwa lubelskiego. Chcemy zaoferować Państwu wiele interesujących, smacznych i zdrowych produktów niedostępnych dla konsumenta na marketowej półce. W naszym sklepie znajdziecie w jednym miejscu wiele produktów z „Listy Produktów Regionalnych Województwa Lubelskiego” prowadzoną przez Urząd Marszałkowski Województwa lubelskiego.

Liczymy, że artykuły, które tutaj zebraliśmy zdobędą Wasze uznanie i pozostaniecie z nami, ciesząc się prawdziwą naturalną żywnością.

Życzymy udanych zakupów

Właściciele sklepu smakilubelszczyzny.pl


Dane

Przedsiębiorstwo: Smaki Lubelszczyzny Krzysztof Ancuta

Organ który dokonał rejestracji działalności: Minister Gospodarki

Numer rejestracji: 000551451/2015

NIP: 712-209-76-13

REGON: 361187591

Adres siedziby: Kozubszczyzna 38 A, 21-030 Motycz

Adres poczty elektronicznej: biuro@smakilubelszczyzny.pl

Numer telefonu: 504-190-232

Adres do składania reklamacji:
Smaki Lubelszczyzny
Kozubszczyzna 38 A
21-030 Motycz

Adres poczty elektronicznej do składania reklamacji.: biuro@smakilubelszczyzny.pl


góra