Zestawy upominkowe 

Zebrane w estetycznym koszu prezentowym lub gustownym ekologicznym pudełku produkty regionalne z Lubelszczyzny to idealne upominki firmowe dla klientów i pracowników, a także wspaniały prezent dla rodziny lub przyjaciół. Taki upominek sprawdzi się jako prezent dla pary młodej, prezent dla dziadka i babci, prezent dla na dzień nauczyciela, bożona...

Zebrane w estetycznym koszu prezentowym lub gustownym ekologicznym pudełku produkty regionalne z Lubelszczyzny to idealne upominki firmowe dla klientów i pracowników, a także wspaniały prezent dla rodziny lub przyjaciół. Taki upominek sprawdzi się jako prezent dla pary młodej, prezent dla dziadka i babci, prezent dla na dzień nauczyciela, bożonarodzeniowy podarunek pod choinkę, słodki prezent na Walentynki, prezent z okazji Dnia Kobiet, dnia matki i dnia ojca, a także jako prezent na imieniny czy urodziny. Taki zestaw upominkowy to także smaczna pamiątka z wakacji w Lublinie i na Lubelszczyźnie.

Kosze prezentowe z wyjątkowego sklepu Smaki Lubelszczyzny to zestawy, które zawierają tylko wyselekcjonowane produkty pochodzące z naszego regionu: od Roztocza po północne krańce województwa lubelskiego. Produkty te są przykładem na to, że żywność można produkować bez konserwantów, barwników, zbędnych dodatków smakowych, a tylko z lokalnych warzyw i owoców, które były uprawiane z poszanowaniem dla natury w czystym regionie Polski.

W sklepie Smaki Lubelszczyzny znajdziesz tylko produkty od lokalnych producentów, którzy przygotowują je w niewielkich ilościach, bazując na sezonowych składnikach. Każdy z dostawców przywiązuje ogromną uwagę do natury i do produkcji zdrowej żywności. Gwarantujemy, że w tych produktach znajdziesz prawdziwy smak dzieciństwa, kojarzący się z wakacjami na wsi u babci i dziadka.

Nasze smakołyki zdobyły sympatię nie tylko turystów, którzy odkryli walory regionu Roztocza i Lubelszczyzny i tutejszymi smakami chcą się cieszyć we własnych domach, ale także lokalnej społeczności, która ceni swojską żywność.

Wśród wielu przysmaków w sklepie Smaki Lubelszczyzny znajdują się: oleje tłoczone na zimno z firmy Skarby Natury, mąki z pełnego przemiału, ekologiczne kasze, nasiona i pestki, konfitury, dżemy i powidła bez cukru, syropy i soki owocowe, miody z okolic sanatoryjnej miejscowości Nałęczów, nalewki owocowe oraz miody pitne firmy APIS, a także ręcznie robione czekolady, świeczki z wosku pszczelego naturalne i barwione, poduszki z wkładem ekologicznym: z gryki i orkiszu oraz wina z lubelskiej winnicy. W naszym sklepie znajdziesz wiele tradycyjnych produktów z Lubelszczyzny: pralina z Lublina, sękacz podlaski, konfitura różana z Końskowoli oraz syrop z płatków róży z Końskowoli.

Wybrane produkty pakujemy w ozdobne kosze prezentowe lub pudełka ozdobne, idealne na upominki firmowe dla klientów z okazji świąt lub dla rodziny, znajomych i przyjaciół jako wyraz podziękowań lub jako symbol wdzięczności i szacunku.

Więcej
na stronę
Pokazuje 25 - 26 z 26 elementów

góra