Olej z lnu złocistego 500 ml - SKARBY NATURY

1

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie


29,20 zł

Ważne!!
Zmiana zasad zamawiania produktów z firmy Skarby Natury
Zamówienia na oleje, kasze, mąki i inne produkty z firmy Skarby Natury przyjmujemy do czwartku do godz. 24.00
(z wysyłką w poniedziałek) - zamówienia złożone po tym terminie przechodzą na kolejny tydzień.

 

Olej z nasion lnu odmiany oliwin o złotych nasionach (ziarna pochodzą z gospodarstwa producenta), tłoczony na zimno, zalecany w diecie dr Budwig. Nieoczyszczony, niefiltrowany, może zawierać naturalny osad.

 

Właściwości

Dieta dr Budwig stosowana jest w leczeniu i profilaktyce nowotworów. Głównym filarem diety jest jedzenie pasty z oleju lnianego zmiksowanego (5 minut) z chudym twarożkiem - muszą być jedzone razem, gdyż wzajemnie uzupełniają się uruchamiając korzystne procesy biochemiczne. Olej stosowany jest również w schorzeniach układu krążenia, obtłuszczeniu wątroby, astmie oskrzelowej, problemach trawiennych i wrzodach żołądka, schorzeniach prostaty, artretyzmie, problemach dermatologicznych oraz stwardnieniu rozsianym i cukrzycy. Spożywanie oleju z nasion z lnu złotego wskazane przy problemach z nauką i koncentracją.

 

Ponieważ chcemy oferować produkt najwyższej jakości, nie magazynujemy olei u siebie lecz kupujemy bezpośrednio od producenta. Zazwyczaj oleje dostępne są od ręki; może się jednak zdarzyć, że w danej chwili produkt nie będzie dostępny. Wtedy poinformujemy o tym fakcie drogą elektroniczną lub telefonicznie. Sprzedajemy świeży olej, a nie taki, który za raz straci swoje właściwości.

 

Zasady spożywania

Olej lniany powinien być przechowywany w lodówce, w ciemnych butelkach, bez dostępu tlenu. Należy spożywać na zimno i zużyć w ciągu trzech miesięcy od wytłoczenia i najlepiej w ciągu sześciu tygodni od otwarcia butelki.

 

Zawartość kwasów tłuszczowych:

Wielonienasycone (PUFA) - 69,87%, w tym:

Omega 3 - 53,52%

Omega 6 - 15,85%.

Pojemność netto: 500 ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

góra